BOSCH Електрична косилка ARM 32 - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

BOSCH Електрична косилка ARM 32

Bosch

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 7,400ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Моќ на мотор – 1200 W
Ширина сечење – 32 cm
Макс. вртежен момент – 13 Nm
Прецизно сечење до ивица, благодарение на чешелот за трева
Подесување на висина на сечење: 3 позиции (од 20 – 60 mm)
Заштита од прегревање на мотор
Ергономска дршка
Тежина – 6.8 kg
ГАРАНЦИЈА 2+1 ГОДИНА
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Продавница

Бренд