Женски парфем CALVIN KLEIN Eternity 100 ml - КУПИ НА РАТИ
-5%
, , ,

Женски парфем CALVIN KLEIN Eternity 100 ml

Calvin Klein

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 6,500ден 6,850ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Основни ноти: кедарово дрво, пачули
Горни ноти: лаванда
Ноти во срцевина: ванила, рум
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА