Машки парфем YSL Myself Eau de Parfum 100 ml - КУПИ НА РАТИ
-5%
, , ,

Машки парфем YSL Myself Eau de Parfum 100 ml

Yves Saint Laurent

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 7,800ден 8,200ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Категории на Парфеми: дрвенесто-цветен
Горни ноти:  бергамот, калабриски бергамот
Ноти во срцевина: цвет од портокал од Тунис
Основни ноти: дрвенести ноти
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА