Машки парфем Versace Dylan Blue 100 ml - КУПИ НА РАТИ
-5%
, , ,

Машки парфем Versace Dylan Blue 100 ml

VERSACE

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 5,900ден 6,200ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Категории на Парфеми: дрвенест
Основни ноти:  дрвенести ноти, папрат
Горни ноти: бергамот, цитрон
Ноти во срцевина: момина солза, црн бибер
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Продавница

Бренд