Машки парфем Gucci Quilty Elixir De Parfum 60 ml - КУПИ НА РАТИ
-5%
, , ,

Машки парфем Gucci Quilty Elixir De Parfum 60 ml

GUCCI

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 9,300ден 9,770ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Категории на Парфеми: килибарен
Горни ноти: цвет од портокал, морско оревче, семки од пименто
Ноти во срцевина: османтус, цвет од портокал, орис
Основни ноти: бензоин, ванила, пачули, Ambrofix
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Продавница

Бренд