Женски парфем Carolina Herrera good girl 80 ml - КУПИ НА РАТИ
-5%
, , ,

Женски парфем Carolina Herrera good girl 80 ml

CAROLINA HERRERA GOOD GIRL

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 9,000ден 9,500ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Категории на Парфеми: ориентален
Основни ноти: какао
Горни ноти: бел јасмин, тубероза
Ноти во срцевина: тонка грав
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА