Очила Guess - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Очила Guess

GUESS

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 9,000ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

GU 2910 – 059 Beige Other Square
Тип: диоптриски очила
Материјал за рамка: пластика
Должина на прачки: 140
Должина на објективот: 55,57
Облик на очила: плоштад
Фотохромни: Н
Пол: жена
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница