Mirpol скара на ќумур MIR 2285 - КУПИ НА РАТИ
, ,

Mirpol скара на ќумур MIR 2285


Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 6,990ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Сферични тркала
Материјал Емајлиран челик
Висина 92 cm
Дијаметар 50 cm
Решетка 45 cm
Тежина 7,4 kg
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА