Машки парфем Calvin Klein Euphoria 100 ml - КУПИ НА РАТИ
-5%
, , ,

Машки парфем Calvin Klein Euphoria 100 ml

Calvin Klein

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 6,280ден 6,600ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Категории на Парфеми: дрвенест
Основни ноти: дрво секвоја, килибар, мошус, пачули
Горни ноти: бибер, ѓумбир
Ноти во срцевина: босилек, жалфија, кедар
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА