Машки парфем Hugo boss men bottled 100 ml - КУПИ НА РАТИ
-9%
, , ,

Машки парфем Hugo boss men bottled 100 ml

HUGO BOSS

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 6,370ден 7,000ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Основни ноти: ветивер, маслиново дрво
Горни ноти: бергамот, јаболко
Ноти во срцевина: жалфија, кардамом
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница