Женски парфем Versace Dylan Blue Elixir 100ml - КУПИ НА РАТИ
-5%
, , ,

Женски парфем Versace Dylan Blue Elixir 100ml

VERSACE

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 7,000ден 7,400ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Категории на Парфеми: дрвенест
Основни ноти: дрвенести ноти, папрат
Горни ноти: бергамот, цитрон
Ноти во срцевина момина солза, црн бибер
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Продавница

Бренд