ОЧИЛА MISSONI - КУПИ НА РАТИ
, , ,

ОЧИЛА MISSONI

Missoni

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 10,000ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Боја на рамката: златен бакар
Материјал за храмови:  ацетат со долг врв
Преден материјал: нерѓосувачки челик
Облик: правоаголник
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница