Очила Missoni - КУПИ НА РАТИ
, , ,

Очила Missoni

Missoni

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 9,500ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Марка: Missoni
Пол: Жени
Боја на рамката: кафеава сина
Облик на рамка: мачкино око
Стил на рамка: полн раб
Материјал на рамката: ацетат
Облик на лице: Овална,Тријаголник
Материјал за објектив: приспособлив
Боја на објективот: јасна
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
Продавница

Бренд