Женски парфем Boss Alive Parfum Hugo Boss 100ml - КУПИ НА РАТИ
-9%
, , ,

Женски парфем Boss Alive Parfum Hugo Boss 100ml

HUGO BOSS

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 8,840ден 9,720ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Категории на Парфеми: овошен
Основни ноти:  кедар, маслиново дрво, сандалово дрво
Горни ноти: ванила, јаболко, слива, цимет, црна рибизла
Ноти во срцевина: јасмин, мајчина душица
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница