Женски парфем Gucci Quilty Elixir De Parfum 60ml - КУПИ НА РАТИ
-5%
, , ,

Женски парфем Gucci Quilty Elixir De Parfum 60ml

GUCCI

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 10,420ден 10,950ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Категории на Парфеми: килибарно-флорален
Горни ноти: бергамот, темјанушка, мандора
Ноти во срцевина: османтус, роза, глицинија
Основни ноти: ванила, пачули, тонка зрно
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница