CARBON 980 CB ALIVIO - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

CARBON 980 CB ALIVIO

CARBON
5 Продажби

Боја на велосипед: Црна/Зелена ,Црна/Сина ,Црна/Црвена
Големина на тркало: 29“
Големина на рам: L-19“
Рамка: Карбонска рамка

Model: Bicycle CARBON 980 CB – Alivio edition
Frame: Carbon 29″ , Size:L 19″
Fork: Suntour XCM 32 + Remote Lockout
Rim: 980 CB – DOUBLE WALL CARBON
Handle bar & stem: SHIKRA ALLOY 606I 3D
Shifters: Shimano Alivio
Gear: Shimano Alivio 27 speed
Front Derallieur: Shimano Alivio
Rear Derallieur: Shimano Alivio
Tires: Maxxis CROSSMARK 29″ x 2.10″
Brakes: Shimano Hydraulic Brakes

Испорака во рок од 7  работни дена.

54,700ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница