ДЕПИЛАТОР BRAUN LS 5103 PINK - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

ДЕПИЛАТОР BRAUN LS 5103 PINK

BRAUN

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 3,290ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Тример
Вид на системот за бричење:Тример
заоблена глава
Начини на бричење: Сува
Чистење на единицата за бричење: Под проточна вода
Напојување на батерии AA
Ергономска рачка
копче вклучено/исклучено
Перење под вода: Само глава
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Продавница

Бренд