ДЕТСКА СОБА МАРКО - КУПИ НА РАТИ
, , ,

ДЕТСКА СОБА МАРКО

Мебел Ви

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 26,300ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Бренд: Status
Димензија за спиење: 90 х 200
Димензија на наткасна: 40 x 35,5 x 41
Димензии на лежај: 206 x 94,5 x 81
Димензии на фиокар: 53 x 40,5 x 95
Должина на плакар: 100
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА