Инвертер клима Vivax ACP 24CH70AERI - КУПИ НА РАТИ
, , , , , ,

Инвертер клима Vivax ACP 24CH70AERI

Vivax

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 75,900ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Препорачана површина: 75 m²
Капацитет на ладење: 7,03 kW
Капацитет на греење: 7,91 kW
Фреон: R32
Циркулација на воздухот: 1060 m3/h
Енергетска класа на греење: А+
Енергетска класа на ладење: А++
Wi-Fi ready
Греење и ладење при температура -20°C
Влезна снага на ладење: 2261W
Влезна снага на греење: 2320W
Опсег на работа: -20°C≤T≤50°C
Капацитет на одвлажнување: 2,4 l/h
ГАРАНЦИЈА 5 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

 

Бренд

Продавница