Електрична косилка Iskra QT3033 - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Електрична косилка Iskra QT3033

Iskra

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 8,999ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Моќност: 1300 W
Напон: 230-240V ~ 50Hz
Брзина во празно: 2850 вртежи во минута
Максимална ширина на сечењето: 380 mm
Прилагодлива висина на сечење: 25/40/55 mm
3 позиции за прилагодување на висината
Волумен на корпа: 40L
Пластично куќиште
Тркала: предни Ø 130 mm // задни Ø 150 мм
ГАРАНЦИЈА 2 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

 

Бренд

Продавница