ФРИТЕЗА НА ТОПОЛ ВОЗДУХ GORENJE AF 1409 DB - КУПИ НА РАТИ
-13%
, , , ,

ФРИТЕЗА НА ТОПОЛ ВОЗДУХ GORENJE AF 1409 DB

Gorenje

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 7,000ден 8,090ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Голем сад: 3,5 l
Број на програми: 9
Нелеплива подлога
Ниска температура: 80 °C
Висока температура: 200 °C
Вид на контрола: Контрола на допир
Информативен екран: Прегледен ЛЕД дисплеј
Димензии (ШxВxД): 28 × 34 × 30,6 cm
Нето тежина на апаратот: 4,5 kg
ГАРАНЦИЈА 2 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА  ДОСТАВА

Бренд

Продавница