Фрижидер TESLA RB5200FMX1 - КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

Фрижидер TESLA RB5200FMX1

Tesla

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 58,000ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Енергетска класа A+
Total No Frost
Капацитет на замрзнување (kg/24h) 10
Број на фиоки во замрзнувач 3
Запремнина на фрижидерот 338
Запремнина на замрзнувачот 177
Ниво на бучава 175
Димензии (mm) ш.895 , в.1788 , д.745
Боја: Инокс
Гаранција 5 години
Бесплатна достава
Бренд

Продавница

Black Friday ПОПУСТИТЕ ПРОДОЛЖУВААТ ДО 06.12.2022

X