FUJITSU ASYG 12 KPCA INVERTER - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

FUJITSU ASYG 12 KPCA INVERTER

FUJITSU
Нема инфо.

FUJITSU inverter
ASYG 12 KPCA
ладење: 3,4 kW
греење: 3,8 kW
Греење: -15 до +24 °C
Бесплатна Достава

37,390ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница