HAMACHI 250 PRO - КУПИ НА РАТИ
-5%
, , ,

HAMACHI 250 PRO

HAMACHI

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 105,735ден 111,885ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Максимална моќ:(hp/r/min)14 / 7000
Макс.вретежен момент:(N.m/r/min):16.5/5500
Макс брзина:(Km/h):103
Тип на маенувач:Мануелен
Сиситем на палење:Електричен/Курбла
Предни амортизери:хидраулични/спирала
Задни амортизер:хидраулични/спирала
Предни кочници: Диск
Задни кочници: Гуртна
Предна гума:80/100-21
Задна гума:110/100-18
Преден нносач: N/A
Среден носач: N/A
Заден носач:Мал заден носач + Алуминиумска рачка
ГАРАНЦИЈА 2 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница