HAMACHI LEM 125 - КУПИ НА РАТИ
, , ,

HAMACHI LEM 125

HAMACHI

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 124,185ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Мотор: Зонгешен 125
Воздушно ладење
Тркало: 8инчи
Кочница: FIR диск
ГАРАНЦИЈА 2 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница