HAMACHI NAKED 14 - КУПИ НА РАТИ
, , ,

HAMACHI NAKED 14

HAMACHI
1 Продажби

Модел на мотор Hamachi 48cm²
Тип на мотор Еден цилиндар, 4-тактен, воздушно ладење
Макс. Моќност  KW/(r/min) 3.7KW7500±350r/min
Макс. Вртежен моментN·m/(r/min)) 4.8/N.m / 5500(r/min)
Палење CDI
Систем на палење Електрично / Удар за започнување
Димензиимм 1750*760*1020
Меѓуоскино растојаниемм 1210
Мин. растојаниемм 145
Тежинакг 104
Макс. Носивосткг 150
ПотрошувачкаЛ/100км 2.9Л/100Км
Димензии на тркалоПредно  / Задно 120-70-14 / 120-70-14
Висина на седиштемм 835

118,035ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница