Клима Hitachi 12 Inverter - КУПИ НА РАТИ
, , , , , ,

Клима Hitachi 12 Inverter

Hitachi

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 44,500ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Моќност

Ладење 3.5 kW

Греење 4.2 kW

Потрошувачка

Ладење (0.9 – 4.0)

Греење (0.9 – 5.0)

Енергетска ефикасност Class

Ладење A++

Греење A+

Operation Range

Ладење -15 до + 50

Греење -15 до + 30

Бренд

Продавница

Black Friday ПОПУСТИТЕ ПРОДОЛЖУВААТ ДО 06.12.2022

X