Циркуларна пила Iskra GX-MC010B-2 - КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

Циркуларна пила Iskra GX-MC010B-2

Iskra

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 4,500ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Јачина 1200 W

Длабочината на сечење на 90 ° – 60 mm при 45 ° – 48 mm

Подесувачки агол на сечење до 45 °

Кабел 1,8 m

2 години гаранција

Доставата на овај продукт е бесплатна

Бренд

Продавница