Мини кружна пила Iskra GX-MC012 - КУПИ НА РАТИ
-13%
, , , , ,

Мини кружна пила Iskra GX-MC012

Iskra

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 4,790ден 5,500ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Јачина: 450W

Напон: 230-240V~50Hz

Вртежи: 3400/min-1

Оштрица ø 54,8 mm

Длабина на рез (max): 12 mm

Удобна дршка

3 ножеви

Должина на кабел: 1,8m

Димензии на пакување (В mm): 310 (Д) x 110 (Ш) x 225 (В)

Нето тежина: 2,3 kg

Бруто тежина: 2,45 kg

2 години гаранција

Доставата на овај продукт е бесплатна

Бренд

Продавница