Kлуб маса Zenn - Anthracite, Black - КУПИ НА РАТИ
-22%
, , , , , ,

Kлуб маса Zenn – Anthracite, Black

BJB

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 8,999ден 11,590ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Изработена од метална конструкција и квалитетна иверица.
Димензии:
Ширина: 90cm
Длабочина: 90cm
Висина: 40cm
Дебелина на горна плоча: 36mm
Дебелина на долна плоча: 18mm
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Продавница

Бренд