КЛУБ МАСИ СЕТ БРОНЗЕ - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

КЛУБ МАСИ СЕТ БРОНЗЕ

Мебел Ви

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 24,900ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Димензија: 92 х 25 х 69 93 х 33 х 69 50 х 41 х 50
Боја: Темен орев
Материјал на изработка: Медијапан
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА