КОМОДА АРИСТА - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

КОМОДА АРИСТА

Мебел Ви

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 23,900ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Димензија: 275 х 55 х 199
Боја: бела со сива
Материјал на изработка: иверка
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА