KONCAR Електричен шпорет ST 6040 GKFCU4 - КУПИ НА РАТИ
-7%
, , , , , ,

KONCAR Електричен шпорет ST 6040 GKFCU4

Končar

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 26,990ден 28,950ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Боја: црна/inox
Енергетска класа: A
Димензии ВхШхД: 85/60/60 cm
Волумен на рерната: 65 l
Без капак
Предна лева тока: ø18cm/1,8kW
Предна десна тока: ø14,5cm/1,2kW
Задна лева тока: ø14,5cm/1,2kW
Задна десна тока: ø18cm/1,8kW
Стаклокерамичка плоча
Рерна димензии ВхШхД 33,5/43/39 cm
Број н функции на рерната: 8 (0+8)
Вентилатор во рерната
Осветлена внатрешност
Горен греач: 1,2 kW
Долен греач: 1,1 kW
Грил греач: 1,4 kW
Водилки за тави
Решетка
Длабока тава 2
Дигитален програмски саат
Електричен приклучок: 3N
Напон: 230 V~
Тежина neto/bruto: 45/48,5 kg
ГАРАНЦИЈА 2+3 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница