Соларен безпритисочен бојлер Leov 150 l со монтажа - КУПИ НА РАТИ
-2%
, , , ,

Соларен безпритисочен бојлер Leov 150 l со монтажа

Leov

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 39,100ден 40,000ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Капацитет од 150 литри
Бојлерот доаѓа комплет со работна рака, материјал и поврзување до едно купатило
Вклучено постоље за монтажа на кров
Инокс бојлер
Вакумски цевки
Електро вентил
Универзална сонда
Контролер термометар
Опционално: електричен греач/пратечки греач
ГАРАНЦИЈА 7 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница