Машина за перење Koncar PR 06 5.FBN - КУПИ НА РАТИ
, , , , , ,

Машина за перење Koncar PR 06 5.FBN

Končar

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 14,610ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Капацитет (kg): 5
Број на вртежи (o/min): 600
Електронско управување
Easy logic состав
Заштита од протекување
Заштита за деца
Сензор за пењење
Број на програми: 15
Start / пауза копче
Предперење
ГАРАНЦИЈА 3 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

 

Бренд

Продавница