МИКСЕР СО БЛЕНДЕР BOSCH MFQ36470 - КУПИ НА РАТИ
, , , , , , , ,

МИКСЕР СО БЛЕНДЕР BOSCH MFQ36470

Bosch

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 3,990ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Ергономски дизајн 4 во 1, практичност и ефикасност
Сечило од не’рѓосувачки челик со сад за мешање и пасирање
Мoќност на моторот: 450 W
Работни брзини: 5 + турбо
Број на маталки: 4
Копче за отстранување на маталките
Сад со скала за мерење
Сите додатоци може да се мијат во машина за миење садови
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница