ОРМАР ТРИО ПЛУС СЈАЈ - КУПИ НА РАТИ
-10%
, , , , , ,

ОРМАР ТРИО ПЛУС СЈАЈ

Мебел Ви

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 11,430ден 12,700ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Висина: 191
Димензија: 120 х 52,5 х 191
Длабочина: 52.5
Материјал на изработка: иверка
Ширина: 120
Боја: сонома со бела сјај
Вид плакар: ормар
Плакар со огледало: да
Меко затворање: да
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА