ОРМАР ЛАРГО - КУПИ НА РАТИ
-10%
, , , ,

ОРМАР ЛАРГО

Мебел Ви

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 16,740ден 18,600ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Висина: 200
Димензија: 180 х 60 х 200
Длабочина: 60
Боја: крем со темен артисан
Материјал на изработка: иверка
Ширина: 180
Плакар со фиоки: да
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА