Ласерски Печатар Brother HL1110EYJ1 - КУПИ НА РАТИ
, ,

Ласерски Печатар Brother HL1110EYJ1

Brother

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 5,050ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Бренд – Brother

Part Number – NULL

Color/Mono – Mono

Внатрешна меморија – 1MB

Страници во минута – 20 ppm

Duty Cycle – (10 000)

Гаранција – 1 Година

Бренд

Продавница