TV TESLA 43" 43E635BFS - КУПИ НА РАТИ
-9%
, , , , ,

TV TESLA 43″ 43E635BFS

Tesla

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 14,500ден 16,000ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Екран: UHD
Големина на екранот: 43″
Оперативен систем: Android 11
Вградена меморија: 8GB
RAM меморија: 1 GB
Димензии: 956x636x275 mm
Тежина: 6.4 kg
ГАРАНЦИЈА 3 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница