Пегла Tefal FV3970E0 - КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

Пегла Tefal FV3970E0

Tefal

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 3,800ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Моќност: 2400 W
Постојана пареа: 35 gr/min
Ударна пареа: 150 gr/min
Резервоар за вода: 270 ml
Автоматско исклучување
ГАРАНЦИЈА 2 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

 

Бренд

Продавница