Плакар Мерлин - антрацит - КУПИ НА РАТИ
-23%
, , , , , ,

Плакар Мерлин – антрацит

BJB

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 4,999ден 6,490ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Димензии:
Висина:178 cm
Ширина: 49 cm
Длабочина: 32 cm
Растојание помеѓу полици: 33 cm
Висина на ногарки: 2.5cm
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница