PRITY Камин MINI - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

PRITY Камин MINI

PRITY
2 Продажби

 • Камин
 • Моќ: 6 kW
 • Погоден за простории до 33 m2
 • Големина ( a x b x h /cm) : 39 x 47 x 62 /cm
 • Тежина : 48 кг
 • Гориво : дрво, јаглен
 • Боја: црна
 • Дрвени рачки на вратите
 • Опремени со ногарки
 • Опремен со два рачни амортизери: –преден амортизер за контрола на довод на воздухот – амортизерите на чад за прилагодување на интензитетот на пламенот
 • 1 година гаранција

14,200ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница