Правосмукалка Sencor SVC 900 - КУПИ НА РАТИ
, , , , , ,

Правосмукалка Sencor SVC 900

Sencor

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 5,670ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Моќност на моторот 2000 W
Моќ на усисавање 320 W
Ниво на бучавост 80 dB
Телескопска цевка 90 cм
Капацитет на кесата за отпад 3 l
Капацитет на садот за отпад 4,5 l
ГАРАНЦИЈА 2 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

 

Бренд

Продавница