SENCOR Решо SCP 2263BK - КУПИ НА РАТИ
-5%
, , , , ,

SENCOR Решо SCP 2263BK

Sencor

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 4,132ден 4,350ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

2 стаклокерамички плочи со дијаметар од 19 cm
Моќност: 2,400 W (2× 1,200 W)
Лесно за одржување и чистење благодарејќи на мазната површина
Лесен за контрола
Индикаторско светло кога е вклучено
Компатибилно со сите видови на тави и садови
Димензии (width × depth × height): 504 × 300 × 75 mm
Тежина: 2.5 kg
Волтажа: 220 – 240 V ~ 50/60 Hz
Должина на кабел: 90 cm
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница