BOSCH Вградна рерна HBA 513BS1 - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

BOSCH Вградна рерна HBA 513BS1

Bosch

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 30,130ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Енергетска класа: A
Капацитет: 71 l
Распон на температура: 50 °C – 275 °C
Димензии (ВxШxД): 595 mm x 594 mm x 548 mm
Димензии на вградниот простор (ВxШxД): 560 mm – 568 mm x 585 mm – 595 mm x 550 mm
Фурна со 5 начини на печење: 3D топол воздух, горно/долно греење, вентилаторско инфра печење, печење на голема површина, благ топол воздух
Стаклена внатрешна страна на вратата
LED дисплеј за управување
Електронски тајмер
Халогено осветлување
Вентилатор за ладење
1 x решетка, 1 x универзална тава за печење
Детска сигурносна брава
Потрошувачка на енергија во циклус при вообичаен начин на работа: 0.97 kWh
Потрошувачка на енергија во циклус со вклучен вентилатор: 0.81 kWh
Должина на кабелот: 120 cm
Приклучна моќ: 3.4 kW
ГАРАНЦИЈА 2 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница