МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ SAMSUNG WW 80T4540AE1LE - КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ SAMSUNG WW 80T4540AE1LE

Samsung

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 29,000ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Енергетска класа: А+++
DIGITAL INVERTER мотор со 10 години гаранција
Капацитет за перење: 8 kg
Број на вртежи: 1400 rpm
Број на програми: 14
Керамички грејач
Smart Check: самодијагностика
LЕD панел дисплеј/Тајмер
Child lock: Заклучување за заштита од деца
Потрошувачка на вода по циклус: 48 L
Потрошувачка на енергија (100 циклуси): 73 kWh
Ниво на бучава: 72 dB
Димензии (ШхВхД): 60x85x55 cm
Врата Crystal Gloss: Кристално сјајна врата, ја рефлектира светлината.
Рачката на вратата е повисока за 45 степени, што го олеснува пристапот до облеката.
StayClean фиока: Специјално дизајниран систем за испирање со вода, без остатоци на детергентот на Вашите алишта.
Last memory: Последна меморија што ја зачувува последната користена поставка.
Drum Clean технологија: Циклус на самочистење кој загрева вода до 60 °C, за да ги отстрани сите бактерии или акумулации од барабанот на вашата машина.
2nd Diamond: Дијамантски дарабан на кој не се закачуваат алиштата при перење.
Steam Wash технологија на пареа: 99.9% елиминација на сите вируси и бактерии.
ГАРАНЦИЈА 5 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница