Замрзнувач Beko HSA 32530 N - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Замрзнувач Beko HSA 32530 N

Beko

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 18,500ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Енергетска класа А+

Потрошна ел. енергија 272kWh/god

Ниво на бучава 43 dB(A)

Висина 86cm

Ширина 110.1 cm

Длабочина 72.5 cm

Бренд

Продавница

SPIN TO WIN!

  • Try your lucky to get discount coupon
  • 1 spin per email
  • No cheating
Try Your Lucky
Never
Remind later
No thanks