Машина за перење BEKO WUV8612XSW - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Машина за перење BEKO WUV8612XSW

Beko

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 25,900ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Капацитет 8kg
Вртежи 1200/мин
Број на програми 15
Тежина 59кг
Енергетска класа C
Prosmart Инвертер мотор
Димензии: 84x60x55cm
ГАРАНЦИЈА 5 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница