Машина за перење BEKO WUE7511XOA - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Машина за перење BEKO WUE7511XOA

Beko

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 27,900ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Енергетска класа: А+++
Капацитет: 7 kg
Вртежи: 1000 врт./min
Програми: 15
Полнење: фронтално
Димензии:84x60x49cm
ГАРАНЦИЈА 5 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница